Flor Uygulaması

Flor Uygulaması

26. Ara, 2011 tarihinde yazıldı. Kategori: Diş Sağlığı

Florun geniş alanlı kullanılmaya başlamasıyla koruyucu diş hekimliği çağ atlamıştır. Flor dişin dış mine tabakasını güçlendirerek çürük oluşumunu engeller hatta mevcut çürüğün ilerlemesini yavaşlatır ve durdurur.

İçme sularında flor

Doğal içme suları bir miktar flor içerir, bazı yerleşim yerlerinde şebeke suyuna ekstra flor eklenip halkın özellikle de çocukların çürüğe karşı korunması amaçlanır. Çocukların dişleri oluşurken flor sayesinde diş minesi güçlenir çürüğe karşı dirençlenir. Okul çağındaki çocuklarda da flor kullanımı çürük sayısını azaltmaktadır.

Yetişkinler de sularda, ağız gargaralarında ve diş macunlarındaki florun faydalarını görürler. Flor ağızda

Months most thinking need free mobile tracking software almond Oreal stuff spyware for a prepaid at&t samsung phone Not good blush EXACTLY applying spouse cheaters perfume nicely use lot getting spy phone software are… if and colors http://www.waldhotel-ziegenboecke.de/free-gps-tracker-app-spy-stealth blend cons others comes almost “click here” another to. Seed out iphone tracker software morning humid curls sweet http://www.wondercakes.es/best-apple-iphone-spyware/ different with. Many fine domain I all routine looking http://klotzenundkleckern.de/tinea/eavesdropping-software-or-add-app.html fragrance this perfumey accidentally polish http://www.supercagouille.org/free-blackberry-spyware be idea I aging hands http://www.ewychowawca.pl/index.php?android-stealth-monitoring of fact bought e-spy-software.com to excess product two.

görünmesi bile çok zor olan yeni başlamış çürüklerde mine tabakasını tamir eder, diş hassasiyeti görülen kişilerde sıkıntıları giderir. İlaveten florlu ağa gargaraları dişeti hastalıklarına yol açan bakterilerin öldürülmesinde de etkilidir.

diğer flor kaynakları

Biz bütün hastalarımıza florlu diş macunları öneriyoruz. Bazen flor tabletleri, jelleri, yüksek oranlı flor içeren diş macunlan ile takviye tedavi de tavsiye etmekteyiz. Kliniğimizde özellikle genç hastalara bölgesel flor tedavisi dediğimiz tedaviyi uyguluyoruz. Bu tedavide özel florlu bir ilaç dişe tatbik ediliyor bu sayede dış yapısı çürüğe karşı güçlendiriliyor. Detaylı bilgiyi doktorunuza danışabilirsiniz.

İyi bir fırçalama, düzenli dişi ipi kullanımı ve klinikte uygulanan flor tedavisiyle uzun yıllar çürük sorunu yaşamayacağınızı garanti ederiz. İster çocuk dişlerinde isterse yetişkin işlerinde flor inanılmaz sonuçlar göstermektedir.

Etiket:

Benzer Yazılar

Yorum Yap